‍CARBON GYM by Michał Adach


‍Dlaczego siłownia i fitness o nazwie Carbon Gym?


‍Węgiel (carbon) to pierwiastek chemiczny z grupy niemetali, jest podstawą życia na Ziemi, opiera się na nim cała chemia organiczna. Ponadto jego odmiana - DIAMENT jest jednym z najtwardszych materiałów na Ziemi, z kolei inna odmiana – GRAFIT jest miękka i można nią rysować po delikatnym papierze…


‍Carbon gym ma być miejscem, gdzie każdy znajdzie i osiągnie to, czego akurat potrzebuje: muskulaturę twardą jak diament lub delikatne, smukłe i giętkie ciało. A na pewno ma to być miejsce, które da Ci zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie! 

‍Zapraszamy wszystkich w każdym wieku!

‍Słuchamy naszych klientów – w recepcji jest zawsze dostępna księga uwag i wniosków ;) – chcemy się dopasować do potrzeb ludzi i być na bieżąco z nowinkami. Stawiamy na ciągły rozwój! 

‍Śledźcie nas na FB! Bądźcie na bieżąco z nowościami i oczywiście promocjami ;) U nas ciągle się dzieje! Spotkania, konsultacje, promocje, wydarzenia.

‍Michał Adach trener personalny


‍Przygoda, która przerodziła się w pasję, a później w profesję….


‍Sport towarzyszył mi od zawsze. Najpierw fascynacja piłką nożną, treningi i mecze z „Mazowsze Grójec”. Do czasu kontuzji stawów skokowych, których ciągłe nadwyrężanie zmieniło się w zwyrodnienie. Koniec kariery piłkarza… ale to nie mógł być koniec sportowych wyzwań, emocji, endorfin i przekraczania własnych granic. Na siłownię zacząłem chodzić, żeby wzmacniać swoją kondycję fizyczną, szybko się zapaliłem do tego sportu i podporządkowałem mu całe życie. 

‍Zdobyłem uprawnienia trenera kulturystyki, potem trenera personalnego, certyfikat z dietetyki sportowej. Początkowo chciałem wykorzystać wiedzę dla własnych potrzeb, być coraz lepszym. Potem zacząłem pomagać znajomym, znajomym znajomych…  Zauważyłem, że lubię przekazywać swoje doświadczenie innym a ich wyniki przynosiły mi ogromną satysfakcję. Doba zaczęła być zbyt krótka… a teraz czas na kolejny krok i wreszcie spełnienie wieloletniego marzenia! Własny klub - miejsce, w którym każdy będzie mógł zdobyć zdrowie, dobrą kondycję, piękną sylwetkę według własnych potrzeb i pragnień. Przestrzeń, gdzie będzie się dużo działo, będą wyznaczane i osiągane cele, gdzie będzie można się zrelaksować i zapomnieć o codziennych stresach. 

OK

Ta strona używa ciasteczek. Sprawdź szczegóły w polityce prywatności i cookies