CarbonGym by Michał Adach

Carbon

Węgiel (carbon) to pierwiastek chemiczny z grupy niemetali, jest podstawą życia na Ziemi, opiera się na nim cała chemia organiczna. Ponadto jego odmiana – DIAMENT jest jednym z najtwardszych materiałów na Ziemi, z kolei inna odmiana – GRAFIT jest miękka i można nią rysować po delikatnym papierze…

Carbon

CARBON GYM ma być miejscem, gdzie każdy znajdzie i osiągnie to, czego akurat potrzebuje: muskulaturę twardą jak diament lub delikatne, smukłe i giętkie ciało. A na pewno ma to być miejsce, które da Ci zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie!

‍Zapraszamy wszystkich w każdym wieku!

Michał

Michał Adach - Trener Personalny

Przygoda, która przerodziła się w pasję, a później w profesję….

‍Sport towarzyszył mi od zawsze. Najpierw fascynacja piłką nożną, treningi i mecze z „Mazowsze Grójec”. Do czasu kontuzji stawów skokowych, których ciągłe nadwyrężanie zmieniło się w zwyrodnienie. Koniec kariery piłkarza… ale to nie mógł być koniec sportowych wyzwań, emocji, endorfin i przekraczania własnych granic. Na siłownię zacząłem chodzić, żeby wzmacniać swoją kondycję fizyczną, szybko się zapaliłem do tego sportu i podporządkowałem mu całe życie.

‍Zdobyłem uprawnienia trenera kulturystyki, potem trenera personalnego, certyfikat z dietetyki sportowej. Początkowo chciałem wykorzystać wiedzę dla własnych potrzeb, być coraz lepszym. Potem zacząłem pomagać znajomym, znajomym znajomych… Zauważyłem, że lubię przekazywać swoje doświadczenie innym a ich wyniki przynosiły mi ogromną satysfakcję. Doba zaczęła być zbyt krótka… a teraz czas na kolejny krok i wreszcie spełnienie wieloletniego marzenia! Własny klub – miejsce, w którym każdy będzie mógł zdobyć zdrowie, dobrą kondycję, piękną sylwetkę według własnych potrzeb i pragnień. Przestrzeń, gdzie będzie się dużo działo, będą wyznaczane i osiągane cele, gdzie będzie można się zrelaksować i zapomnieć o codziennych stresach.

Zośka Gembarzewska-Adach - trener personalny

Zośka

Z wykształcenia biolog z zacięciem dydatktycznym, również akademickim. Cierpliwie wytłumaczy, wysłucha i powtórzy nawet po raz setny tak, że nawet największy sportowy antytalent osiągnągnie wymarzony cel! Instruktor sportów siłowych i kulturystyki, stretchingu oraz treningu z ketlami. Zawodowo i prywatnie lubi wyzwania i dążenie do ciągłego doskonalenia. Treningi stara się prowadzić z podejściem holistycznym bardzo indywidualnie, wykorzystując maksymalnie różnorodny sprzęt i metody, a największą radość sprawia jej gdy przez ruch pomaga podopiecznym nie tylko schudnąć czy świetnie wyglądać ale również być zdrowym i … zdrowszym. Prywatnie pasjonatka biegów ekstremalnych, jogi, mma, tatuaży i kotów. Specjalność: trening siłowy, wzmacniający, mobilizacyjny ,stretching, zdrowy kręgosłup, trening funkcjonalny, wzmacniający, core. Trenuje z kobietami i mężczyznami